بازار آریا
عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در بیمارستان
چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400 - 10:56:25
وزارت رفاه
بازار آریا - دلبری مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت عیادت و پیگیری وضعیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، سید محسن دلبری، مدیرکل امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در بیمارستان شفا سمنان به همراه سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و مجید مطلبی رئیس بیمارستان از اسماعیل غنیان عیادت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.
دلبری سلام مقام عالی وزارت را به غنیان ابلاغ و برای وی آرزوی شفای عاجل و از کادر درمان و کارکنان زحمتکش بیمارستان نیز تقدیر و تشکر کرد.
غنیان نیز ضمن تشکر از حضور وی در این شرایط سخت کرونا ، از این که مقام عالی وزارت پیگیر شرایط ایشان هستند ابراز خرسندی کرد.
دلبری در ادامه سفر به استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با معاونین این اداره کل دیدار و گفت وگو کرد.
وی در این دیدار ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای مدیرکل و سایر کارکنان بر ارائه خدمات مرتبط به مخاطبین و جامعه هدف تاکید کرد و گفت: مسلما شرایط پیش آمده خللی در پیگیری امور مراجعین توسط همکاران اداره کل بوجود نخواهد آورد و همچنان امور مرتبط با دقت انجام خواهد گرفت.
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بدلیل ابتلا به کرونا مدتی است در بیمارستان شفا سمنان بستری است.

https://www.aryabazar.com/Fa/News/578796/عیادت-مدیرکل-امور-استان-های-وزارت-کار-از-مدیرکل-تعاون،-کار-و-رفاه-اجتماعی-سمنان-در-بیمارستان
بستن   چاپ