بازار آریا
حدود 17 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت
چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400 - 12:42:44
وزارت رفاه
بازار آریا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اختصاص 17 میلیارد و 500 میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: با اختصاص این میزان اعتبار این مجموعه به زودی تکمیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه حسن عزیزی در جریان بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه افزود : اعتبار مورد نیاز تکمیل این مجموعه از محل اعتبارات بانک رفاه کارگران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافته است .
وی اظهار کرد: عملیات ساخت مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی شماره یک کارگران کرمانشاه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و زیربنایی در حدود هشت هزار و 200 متر مربع از سال 1386 آغاز شده است .
به گفته عزیزی، استخر های مردان و زنان این مجموعه با ظرفیت 400 نفر به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع آماده بهره برداری است .
وی پرداختن به ورزش را از اولویت های این اداره کل در حوزه کارگری دانست و گفت: استان کرمانشاه دارای سه مجموعه ورزشی کارگری فعال شامل سالن های سرپوشیده، زمین چمن و سالن های بدنسازی در بخش مردان و زنان است .
معاون استاندار کرمانشاه نیز در این بازدید بر بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های مجموعه استخرهای کارگری در راستای ایجاد امید و نشاط در جامعه کارگری استان تأکید کرد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه ها از نیروی کار، ایجاد اشتغال و تولید استان صیانت خواهد شد .
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

https://www.aryabazar.com/Fa/News/578863/حدود-17--میلیارد-تومان-برای-تکمیل-ورزشگاه-کارگران-کرمانشاه-اختصاص-یافت
بستن   چاپ