بازار آریا
تاریخ اکران فیلم پل توماس اندرسون اعلام شد
چهارشنبه 1 ارديبهشت 1400 - 13:17:30
برترینها
بازار آریا - جدیدترین ساخته پل توماس اندرسون قرار است روز کریسمس به صورت گسترده اکران شود.
خبرگزاری صبا: جدیدترین ساخته پل توماس اندرسون قرار است روز کریسمس به صورت گسترده اکران شود.
به نقل از ورایتی، فیلم بدون عنوان پل توماس اندرسون کارگردان مطرح سینمای جهان در روز کریسمس سال جاری میلادی (2021) توسط یونایتد آرتیست روانه سینماها می شود.
این فیلم که هنوز عنوانی ندارد، تازه ترین کار سینمایی پل توماس اندرسون در مقام کارگردان بعد از فیلم «رشته خیال» (2017) است. قرار است فیلم جدید اندرسون در روز 26 نوامبر (آخر هفته شکرگزاری) به صورت محدود نمایش داده شود و البته اکران گسترده فیلم در سرتاسر آمریکا برای روز کریسمس در نظر گرفته شده است.
در این فیلم بردلی کوپر، بنی سفدی آلانا هیم و کوپر هافمن پسر فیلیپ سیمور هافمن فقید که بازیگر ثابت فیلم های پل توماس اندرسون بود، نقش آفرینی می کنند. این فیلم اولین نقش آفرینی سینمایی کوپر هافمن نیز است.
در این فیلم که داستانش در دهه هفتاد میلادی می گذرد، بردلی کوپر در نقش یک کارگردان و کوپر هافمن نیز در نقش یک بازیگر خردسال حضور پیدا می کنند.
فیلم اندرسون در زمان تولید با عنوان «ساگی باتم» شناخته می شد، با این حال یونایتد آرتیست اعلام کرده عنوان رسمی فیلم این نیست. فیلمبرداری این فیلم پاییز سال قبل در لس آنجلس آغاز شده بود.
پروژه بدون عنوان اندرسون، نهمین فیلم سینمایی این کارگردان کم کار و موفق است. او بیشتر برای فیلم های «مگنولیا»، «خون به پا خواهد شد» و «مرشد» شناخته می شود.

https://www.aryabazar.com/Fa/News/578882/تاریخ-اکران-فیلم-پل-توماس-اندرسون-اعلام-شد
بستن   چاپ