بازار آریا
جریمه یک میلیونی بیش از 17هزار راننده در البرز
سه شنبه 25 خرداد 1400 - 04:23:23
بازار آریا - رییس پلیس راهور البرز گفت: در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، 17 هزار و 256 راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.

رییس پلیس راهور البرز گفت: در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، 17 هزار و 256 راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.
غلامعلی شرق اظهار کرد: با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت 22 الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.
وی خاطرنشان کرد: در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، 17 هزار و 256 راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.
رییس پلیس راهور البرز افزود: طی سال جاری برای 14 هزار و 970 راننده خودروی متخلف در البرز قبض جریمه 500 هزارتومانی صادر شد.
وی یادآورشد: اکنون بیش از 80 درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.
سرهنگ شرق اضافه کرد: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی کرونایی در استان البرز، خودروهای غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می‌شوند.
رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد: این جریمه‌ها برای خودروهای غیر بومی توسط دوربین‌های ثبت تخلف و تمام گشت‌های پلیس راهور اعمال می‌شود.
شرق خاطرنشان کرد: همچنین تمام ورودی‌ها و خروجی‌های استان توسط دوربین‌ها و نیروهای پلیس کنترل می‌شود و در صورت تردد و ورود خودروهای با پلاک غیربومی و خروج پلاک‌های بومی برابر مقررات برخورد می‌شود.
رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که در اجرای این طرح دوربین‌های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می‌شود.
ایسنا

https://www.aryabazar.com/Fa/News/598524/جریمه-یک-میلیونی-بیش-از-17هزار-راننده-در-البرز
بستن   چاپ